Rezervacija - Kafana Plavi anđeo
U samom srcu prestonice, u boemskom delu Skadarlije, od utorka do nedelje, dočekuje vas restoran Plavi anđeo uz raznovrsni muzički program i tematski zaokružene večeri, u kojima ćete u potpunosti uživati, uz omiljena pića, u društvu dragih ljudi, u veoma prijatnom ambijentu ovog restorana.
U utorak će vas zabavljati sjajni pevači Emil Habibović, Maja Marković u pratnji orkestra Siniše Tufegdžića, koji će napravaiti savršeni štimung i odličnu atmosferu.
Utorkom, kao i subotom očekuje vas akcija Ballantines i 4 red bull-a po ceni od 4200 dinara.
Sredom se vesela i lepršava atmosfera nastavlja uz muziciranje Tako lako benda, uz koga će sve postati i biti "tako lako".
A "tako lako" atmosferi dopirneće i promocija rakije, koje vas očekuju za 100 dinara.
Četvrtak je rezervisan uz trbušne plesačice JoJo i Politopulus, koje iz četvrtka u četvrtak, svojim kako zanosnim i zavodljivim plesom i pokretima, tako i seksipilnim izgledom dobro zagreju atmosferu.
Petkom vas zabavlja Relax bend, a za potpuno opuštajuću atmosferu biće zadužena i promocija vina.
Vino kuće vas očekuje po ceni od 120 dinara (čaša).
Subotom nastupa As bend.
Nedeljom, pod nazivom Veče za dušu, tamburaši će vam priuštiti autentični, kafanski ugođaj.
Nedeljom je u ponudi promocija vodka smirnoff i 4 red bull-a po ceni od 4200 dinara.
I ove sedmice, od utorka do nedelje, za svoj savršeni izlazak, provod i uživanje birajte restoran Plavi anđeo.
Rezervacije na telefone 066/222-151; 066/222-152; 066/222-153