Rezervacija - Kafana Sipaj, ne pitaj

I ovog puta, svako veče, od četvrtka do nedelje, ni jednom nećete pogrešiti ako za izlazak izaberete kafanu Sipaj, ne pitaj.
A evo i zašto:
1) zato jer je ovde atmosfera uvek na nivou
Atmosfera je vesela, topla, opuštajuća, lagana, a tamo nešto baš kasno, kad se svi gosti podnapiju i otkače, postaje luda.
Gošće skinu svoje visoke potpetice i zaigraju bose na stolici i svi se grle, ljube i vesele baš iskreno i bez zadrške.

2) i zato što ćete se potpuno relaksirati, restartovati
Bilo da volite onaj štimung sa početka večeri i da dolazite, čisto da se vidite sa ortacima ili ortakinjama, da porazgovarate i opustite se uz dobru pesmu i piće ili pak, dolazite da biste se baš onako otkačili, izuli i ludo zezali, plesali, veselili, ovo mesto je savršeno za sve.
Usvakom slučaju, dobro ćete se opustiti i osvežiti, otkačiti i izludovati.
3) zato jer nastupaju sjajni pevači
Dobro poznata imena na gradskoj sceni, pevači i pevačice omiljene kod gostiju, kao Kristina Kuzmanovska, Marko Žujović, Marko Bulat, Nency i drugi, svaki put svojom pesmom i odličnim nastupom naprave savršenu atmsoferu.
4) jer se okuplja odčična ekipa
Ovde izlaze skroz normalni, opušteni ljudi, u čijem prisustvu ćete se osećati jako prijatno, opušteno i lepo.
5) jer se možete zaljubiti
A obzirom da ovde dolaze neke najzgodnije devojke, kao i frajeri, kad vas ponese dobra pesma i piće, onako razgaljeni i iskreno možete se i fatalno zaljubiti i upoznati ljubav svog života.
Vidimo se u kafani Sipaj, ne pitaj!
NE PROPUSTITE NAJBOLJI I NAJLUĐI PROVOD U GRADU!
Rezervacije na telefone 066/222-151