kafana moja bivsa 40

Evo #5 sasvim dovoljnih obećavajućih razloga da i ovog vikenda za savršeni izlazak izaberete kafanu Moja bivša:

#1 jer je društvo odlično

Ovde se okuplja luda ekipa mladih, lepih, opuštenih i nasmejanih ljudi, koji šire samo pozitivne vibracije i dobro raspoloženje. Pa čim zakoračite u kafanu, obliće vas pozitivna energija, talas opuštanja, odmah ćete osetiti da je to to.

 

#2 atmosfera uvek savršena

Raspoloženje razgaljuju, rasplamsavaju strasti i emocije sjajni pevači. Večeras su to Ivana Milić i Milan Tomoć, za detaljan program pogledajte početnu stranu sajta.

 

#3 jer uvek upoznate neke zgodne cice ili frajere, uvek se zaljubite

Uvek se desi da vam neko zapadne za oko i u veseloj, razgaljujućoj, opuštenoj i iskrenoj kafanskoj atmosfei uvek se zaljubite.

 

#4 jer se uvek ludo provedete, izđuskate, uživate i opustite

Svaki put, kad god ste ovde došli, svaki put je provod bio na nivou i nezaboravan. I onda naravno, da se svaki sledeći put vraćate po novu dozu ludila, po nove nezabravno lepe savrđene kafanske trenutke.

 

#5 jer zaboravite na sve što vas muči

 Kad god vam je potrebna dobra čašica, društvo i pesma, da se opustite i zaboravite na apsolutno sve što vas muši, tu je za vas "Bivša".

Sasvim dovoljno, zar ne? da se i ovog vikenda vidimo u kafani Moja bivša!

Rezervacije na telefone 066/222-153;  066/222-152;  066/222-151

Komentari