port 61 mozda naslovna

I ovog vikenda na splavu Port zabavljaju vas njegovi dobro poznati muzičari.

Kada pomislite na petak, odmah osetite tu ludu energiju, koju donosi Magla bend, a kada je u pitanju subota, odmah zamišljate ludilo uz Olivera Stoiljkovića.

Ako se pitate šta da obučete večeras, evo predlažemo da probate sa njenim veličanstvom HALJINOM i donosimo vam par neodoljivo sexy modela, opasnih po život muškog pola, koji su prošetale lepe gošće ovog splava:

#1: večna crna mala haljina

To je komad koji apsolutno svaka žena must have u svom ormaru i koji je uvek aposlutno savršeni izbor za izlazak i koja će vam dati dozu elegancije, stila, seksipila... svega.

Zato je uostalom i večna i zato je obožavamo!

port 79 crna haljina

#2: hot crvena haljina

Crvena haljina daje na zavodljivosti i otkriva energičnu, jaku, odlučnu i ženu, svesnu svog seksipila i lične harizme.

port 24 crvena haljina

#3: romantična roze haljina

Pogledajte ovaj svedeni kroj, a krajnje ekspresivan, dok roze boja daje na romantici.

port 63 roze

#4: ultra sexy zlatna

I nsimo odoleli, a da izbor i preporuku za šta obući, uvrstimo i glam haljinu, koju je Nataša Bekvalac nosila na nastupu u sredu, na ovom splavu.

Za izlazak možete izabrati tako neku usku, uz telo pripijenu, do bola dekolitranu haljinu i nećete pogrešiti!

bekvalac 00

Večna crna mala haljina, sexy crvena ili zlatna, romantična roze... da li već znate šta oblačite večeras?

I vidimo se na splavu Port!

Rezervacije na telefone 066/222-151

Komentari